אודות

סיימה את לימודיה באיטליה בבית הספר הגבוה לעיצוב IED שבמילאנו (2009).
לאחר סיום לימודיה התמחתה בסטודיו לאדריכלות WELL TECH במילאנו והייתה שותפה בפרויקט קונספטואלי להקמת מלון המשלב טכנולוגיה וטבע, שלקח חלק בתערוכת העיצוב הגדולה שמתקיימת כל שנה במילאנו.
לאחר כמעט ארבע שנים בבירת העיצוב העולמי, מקום בו האמנות והיצירתיות מהווים חלק בלתי נפרד מהחיים, מקום בו החיים המודרניים משתלבים בהרמוניה עם המבנים העתיקים והאדריכלות הגוטית הצליחה דניאלה לרכוש ניסיון ולהרחיב אופקים וחזרה לארץ כדי לפתוח סטודיו משלה.

דניאלה מאמינה שעיצוב פנים מהווה חלק מחיי היום יום שלנו ובלי לשים לב משפיע על מצב רוחנו ולכן עיצוב נכון יקל עלינו ויאפשר לנו לחיות בהרגשה נעימה וטובה יותר.
הסטודיו מאמין בעיצוב שמשתנה עם הלקוח ומותאם בדיוק לצרכיו האישיים, בעיצוב פנים נקי ומודרני, שילוב של חומרים טבעיים וחמים עם חומרים טבעיים וקרים, שילוב של ניגודים והפכים היוצרים חלל שלם לאחד.
בחירה נכונה של צבעים, חומרים ותאורה יכולה לשנות ולגרום לכל חלל להראות אחרת.
דגש על עיצוב פונקציונאלי חלל שלא רק נעים להסתכל עליו אלא נעים וקל לחיות בו.
העיצוב הוא כמו מראה הוא משקף את גישתנו ואישיותנו ולכן מאמינה דניאלה שבכל חלל צריך להשאיר את חותמו האישי של הלקוח, מה שייתן לו תחושת בטחון והרגשה שהוא נמצא בטריטואיה שלו, ויבדיל אותו מעיצובים אחרים הקיימים בחוץ.

הסטודיו מלווה את הלקוח מתחילתו של הפרויקט ועד סופו.
הכרת הלקוח מאפשרת למעצב לבנות ולעצב את החלל בהתאם לצרכיו ואופיו של הלקוח בהתאם לזמן ולתקציב הנתון.
בני אדם הם שונים אחד מהשני ולכל אחד צרכים פנטזיות וחלומות משלו, הכרת הלקוח מאפשרת למעצב לחזות את העתיד ולראות את הנולד ולכן כל לקוח מקבל את מלוא תשומת הלב ובשיתוף של הלקוח והמעצב אנו יוצרים יחדיו קונספט המתאים כולו לדמיונו של הלקוח.

מאפיינים אלו הם שבונים ומייחדים את הסטודיו.