הום סטייג'ינג

רוצים להעלות את הערך לנכס שלכם ?

עכשיו כאשר תקנות ומיסים חדשים מתרגשים עלינו,

אתם צריכים למכור את הנכס שלכם בזריזות

אנחנו נכין את הדירה, הבית או כל נכס נדל"ני אחר שברשותכם,  בהשקעה מינימאלית, שיתפוס את ליבו של הקונה או השוכר כך  ש"יסגור עסקה" מהר יותר, ובמחיר שיפתיע גם אותך !

לביצוע "הום סטייג'ינג"  עכשיו התקשרו 054-4311009 או מלאו את הפרטים בצור קשר

"הום סטייג'ינג" והנכס שלך יימכר במהירות גדולה ביותר

 ובמחיר הגבוה ביותר

שלם קצת קבל הרבה

כאשר מדובר בנכס נדל"ני, אי אפשר להעביר אותו מקום לשכונה יוקרתית יותר, אי אפשר להגדיל את שטחו וקשה גם לטייב את חדר המדרגות או את הכניסה לבית. אבל בהחלט ניתן, בהשקעה מינימאלית לעצב מחדש את החלל הפנימי ולהביאו למצב שיתפוס את עיני הקונה ואת ליבו כך  שיהיה מוכן לשלם עבור הנכס מחיר גבוה יותר. זו המומחיות שלי והרווח שלכם !

על ההבדל בין הום סטייג'ינג לעיצוב פנים או להום סטיילינג ?

ראשית המטרה היא שונה. כאשר מעצב פנים מעצב פרויקט המטרה העיקרית שלו היא להיענות לצרכי  הלקוח. ללמוד אותו, להכיר אותו, ואת טעמיו ולהתאים את התוצר המעוצב ללקוח. אבל, בהום סטייג'ינג העניין יותר מסובך ומצריך מיומנויות ייחודיות של המעצב ! כיוון שיש לקלוע לטעמם האישי של כל הלקוחות ולא של בעל הנכס, וזו המומחיות שלי והרווח שלכם !

כאשר הלקוח נכנס לנכס, השניות הראשונות הן הקריטיות ביותר. מה שהעין שלו תופסת במבט הראשון זה מה שייחרט לו בזיכרון כאשר יגיע להחלטה האם לבצע את העסקה !

מטרתכם לבצע את העסקה במהירות וברווח נאה, לכן בתהליך העבודה שלי אצור ואשנה את חלל הדירה כך שיראה גדול יותר, נקי יותר, יוקרתי יותר והכול כדי  לגרום לקונים להתאהב בנכס אהבה ממבט ראשון, ולבצע את העסקה.

כאשר אבצע אצלכם הום סטייג'ינג אמקד את עבודתי בשינויים אסתטיים, עיצוב, סידור וארגון החלל ולא  בשיפורים מכנים או תפקודיים,  לדוגמא לא אשנה נקודות החשמל, אותם יתאים הלקוח לעצמו לאחר ביצוע העסקה.

כאשר אבצע אצלכם הום סטייג'ינג אוכל להציג את כל היתרונות שיש בחלל, למצות את המרב זו המומחיות שלי והרווח שלכם ! כל קונה שמחפש לקנות או להשכיר נכס רואה בממוצע בתקופת החיפוש עשרות נכסים שונים. זהו מידע רב שהמוח שלנו צריך לעבד ולא כל נכס שהלקוח רואה הוא מצליח לזכור. בשיטה שלי הנכס שלכם ייזכר כ "WOW" כזה שלא שוכחים !

העין המקצועית שלי תזהה נקודות פוטנציאליות בחלל ותדגיש אותם. ראשית אטפל בעומס, הגורם לחלל להראות קטן יותר, יוצר תחושת מחנק ואי סדר, משרה אנרגיות שליליות על דיירי הבית. אם העמסתם את ביתם בחפצים, בניירת, בריהוט שאין בו שימוש, הלקוח ירגיש מחנק גם אם התכולה לא שייכת לו.

לכן אני "מאווררת" את הנכס שלכם גורמת לו להראות גדול יותר מסדרת את הרהיטים, תוחמת אזורים באמצעות, צבע ומשחקי אור/צל, מדגישה את מרחב התנועה בכל חדר. כך אני מונעת את תחושת ה"מחסן" אשר נוצרת בבתים או דירות שהחדרים בהם לא מוגדרים ונותנת דוגמא ללקוח כיצד הוא יכול להשתמש נכון בחלל.

"הום סטייג'ינג", המומחיות שלי והרווח שלכם !