מה זה הום סטיילינג?

הום סטיילינג הוא תת נושא בענף עיצוב הפנים, הום סטיילינג או במילה פשוטה יותר רענון הבית ושדרוגו בתקציב מינימלי ובזמן מהיר.

רעיונות מקוריים וטיפים יעזרו לכם לשדרג ולסגנן את מקום מגוריכם, בשאיפה לספק את רמת איכות החיים הגבוהה ביותר לתוך בית החלומות שלכם.

 1. לפני שאתה עושה שינוי כלשהו הגדר ובחר את אופי וסגנון העיצוב, לכל סגנון קוים, מרקמים וצבעים המתאימים לו. בחירה והגדרת הסגנון שאתה אוהבת תעזור לך לעצב ולשנות את החלל.
 2. לפני שמתחילים בהום סטיילינג חשוב לצלם את החלל, כך קל יתר לזהות מה הבעיה בחלל ומה קופץ ישר לעין. האם החלל עמוס מדי, האם חסר בו צבע או אולי הוא פשוט משעמם.
 3. נסו להשתמש במה שכבר יש לכם לפני שקונים דברים חדשים, לפעמים שינוי המקום של רהיטים וחפצים יעשה את ההבדל.
 4. חברו קבוצה של חפצים דומים ומקמו אותם על שולחן או מדף, לדוגמא נרות, פמוטים, אגרטלים ועוד.
 5. טיפ חשוב נוסף הוא כאשר אתם בוחרים מספר חפצים בדקו שהם בגבהים שונים.
 6. ערבבו חפצים יקרים עם חפצים זולים, רק תבדקו לפני שהם מתאימים ומשלימים אחד את השני, חפץ זול יכול להראות כמו פריט אספנות כשהוא ממוקם במקום הנכון.
 7. הוסיפו טפטים ומדבקות קיר, עשו זאת בטוב טעם ולא בהגזמה.
 8. שדרגו את חדר השינה על-ידי החלפת מצעים חדשים ווילונות.
 9. נמאס לכם מפינת הישיבה שלכם, במקום להחליף אותה ולהיכנס להוצאה גדולה החליפו את הכריות, רפדו אותם שונה מכל צד של הכרית, בצד אחד בחרו בצבע חלק ובצד השני בחרו בדוגמא מסוימת, כך תוכלו לשחק עם הכריות ולהתאים אותן לפי מצב רוחכם.
 10. פרחים זה חובה, הם מכניסים חיים לחדר, מקמו אותם בחדר השינה, בסלון ואפילו בחדר הרחצה.
 11. הטיפ האחרון והחושב ביותר- נקו וסדרו את הבית, אל תחכו לפסח כדי לעשות את זה. אחת לחודש עברו על הנייר, היפטרו מכל מה שמיותר ותראו שהבית יראה אחרת!!!!
חזור לטיפים